-9%
![Корпус Deepcool CH270 Digital White (R-CH270-WHNDM0-G-1) [146733], фото 1](https://images.prom.ua/6975849777_korpus-deepcool-ch270.jpg)
Корпус Deepcool CH270 Digital White (R-CH270-WHNDM0-G-1) [146733]
- Під замовлення
- Код: 146733
Відправка з 29 травня 20265 399 ₴
4 899 ₴
+380 (800) 30-98-00
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний формат і сучасний огляд
Корпус CH270 DIGITAL формату Micro поєднує компактність з ефектною подачею внутрішнього простору. Бічна панель із загартованого скла відкриває огляд на комплектуючі, перетворюючи систему на візуальний елемент робочого місця. Перфоровані верхня і передня панелі дозволяють встановити гумові елементи PIXEL, створюючи унікальний зовнішній вигляд.Розумна цифрова панель контролю
Вбудований вертикальний дисплей в основі корпусу виводить ключові показники системи в режимі реального часу. Користувач може перемикати відображення між параметрами процесора, відеокарти і блоку живлення. Такий функціонал забезпечує оперативний контроль і робить взаємодію з ПК більш зручною і технологічною.Компактні розміри з великим потенціалом
Незважаючи на помірні габарити, CH270 DIGITAL пропонує розширену підтримку сучасного обладнання. Внутрішній простір розрахований на установку повнорозмірних відеокарт довжиною до 388 мм, а при знятті верхнього вентилятора — до 413 мм. Знімний кронштейн під блок живлення ATX PS2 полегшує кабель-менеджмент і додає гнучкості при збірці.Максимальна зручність обслуговування
Корпус оснащений чотирма змінними пиловими фільтрами, які спрощують регулярне чищення і підтримку системи в ідеальному стані. Легке вилучення фільтрів дозволяє швидко очищати їх без розбирання корпусу. Така конструкція робить експлуатацію більш комфортною і збільшує термін служби комплектуючих.| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (г) | 6500 |
| Висота (мм) | 300 |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Довжина (мм) | 600 |
| Кількість відсіків 2.5' | 1 |
| Количество отсеков 3.5' | 1 |
| Комплектація | Корпус • набір стяжок та винтів • документація |
| Максимальна висота процесора | 174 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 413 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь/Загартоване скло |
| Потужність БЖ | Немає БЖ |
| Підтримка материнських плат | Mini-ITX, Micro-ATX |
| Підсвітка | Немає |
| Роз'єми та порти | 2 x USB 3.0 (Type-A), 1 х USB 3.1 (USB-C), 1 x 3.5 mm (miniJack) |
| Розташування БЖ | Зверху |
| Слоти розширення | 4 |
| Тип корпусу | Mini Tower |
| Колір | Білий |
| Ширина (мм) | 400 |
- Ціна: 4 899 ₴

![Корпус Deepcool CH270 Digital White (R-CH270-WHNDM0-G-1) [146733], фото 2](https://images.prom.ua/6975849778_w159_h159_korpus-deepcool-ch270.jpg)
![Корпус Deepcool CH270 Digital White (R-CH270-WHNDM0-G-1) [146733], фото 3](https://images.prom.ua/6975849779_w159_h159_korpus-deepcool-ch270.jpg)
![Корпус Deepcool CH270 Digital White (R-CH270-WHNDM0-G-1) [146733], фото 4](https://images.prom.ua/6975849780_w159_h159_korpus-deepcool-ch270.jpg)
![Корпус Deepcool CH270 Digital White (R-CH270-WHNDM0-G-1) [146733], фото 5](https://images.prom.ua/6975849781_w159_h159_korpus-deepcool-ch270.jpg)
![Корпус Deepcool CH270 Digital White (R-CH270-WHNDM0-G-1) [146733], фото 6](https://images.prom.ua/6975849782_w159_h159_korpus-deepcool-ch270.jpg)
![Корпус Deepcool CH270 Digital White (R-CH270-WHNDM0-G-1) [146733], фото 7](https://images.prom.ua/6975849783_w159_h159_korpus-deepcool-ch270.jpg)
![Корпус Deepcool CH270 Digital White (R-CH270-WHNDM0-G-1) [146733], фото 8](https://images.prom.ua/6975849784_w159_h159_korpus-deepcool-ch270.jpg)
![Корпус Deepcool CH270 Digital White (R-CH270-WHNDM0-G-1) [146733], фото 9](https://images.prom.ua/6975849785_w159_h159_korpus-deepcool-ch270.jpg)
![Корпус Deepcool CH270 Digital White (R-CH270-WHNDM0-G-1) [146733], фото 10](https://images.prom.ua/6975849786_w159_h159_korpus-deepcool-ch270.jpg)